• صندلی ماساژور iRest SL A80

صندلی ماساژور iRest SL A80

0 تومان
قیمت بدون مالیات: 0 تومان
موجودی:
ناموجود
مدل کالا:
A10013

صندلی ماساژور iRest SL A80 :


همه چیز درباره ظاهر صندلی:

این صندلی طراحی سال ۲۰۱۶ کمپانی iRest می باشد که دو تفاوت عمده با صندلی های قبلی این شرکت دارد. تفاوت اول درفضای کمتری است که این صندلی می گیرد، به این صورت که صندلی به صورت ریلی به سمت جلو حرکت می کند و در حالتی که کاملا خوابیده باشد تنها ۵ سانتی متر فضا در پشت دستگاه لازم است. این قابلیت برای خانه هایی که فضای زیادی ندارند بسیار مفید است

همچنین دسته های کنار صندلی قابلیت باز شدن را هم دارند که این باعث می شود بتوان به راحتی از درب های کوچک نیز آن ها را عبور داد.

تفاوت بعدی در نحوه قرار گرفتن بدن در دستگاه می باشد که اصطلاحا به آن مرکز ثقل صفر می گوییم به این معنا که دستگاه بعد از روشن شدن، قسمت پا را به سمت بالا برده وقسمت کمر را به سمت پایین می آورد در این حالت بدن در حالت بی وزنی قرار می گیرد ( حالتی که فضا نوردان در فضا احساس می کنند ) که باعث می شود ماساژ دلچسب تر شده و آرامش بسیاری به فرد ماساژ گیرنده داده می شود. این صندلی دارای سه حالت اتوماتیک برای خوابیدن بدن است که در حالت آخر بدن به صورت کامل خوابیده است. در همه این حالات بدن حالت بی وزنی خود را حفظ می کند.


علاوه بر این، صندلی ماساژ A80 دارای یونولیزه اکسیژن منفی نیز هست که در کناره های سر تعبیه شده است. نحوه عملکرد این قسمت به این صورت است که اکسیژن موجود در هوا را می گیرد و یون اکسیژن منفی آزاد می کند این یون باردار است و به سرعت با ذرات موجود در هوا که برای سلامت مضر هستند ترکیب می شود و باعث شده این ذرات سنگین شده و فرود می آیند، به این ترتیب هوا را پاکیزه کرده و باعث می شوند ذرات آلوده در را استنشاق نکنید. این حالتی است که معمولا در جنگل ها رخ می دهد.

علاوه بر یونولیزه اکسیژن منفی در کنار سر اسپیکر هایی وجود دارند که به صورت سه بعدی موزیک پخش می کنند. برای روشن کردن موسیقی می توانید از بلوتوث و یا سیم AUX که در کنار دستگاه تعبیه شده است استفاده کنید

این صندلی دارای چرم صنعتی مقاوم است که دو سال ضمانت دارد و در ۴ رنگ مشکی، کرم،قرمز و مارون درایران عرضه شده است که در هر کدام از رنگ بندی ها هارمونی بین بدنه اصلی و پلاستیک زیر وجود دارد. همچنین در قسمت داخلی دست و پا پارچه ای کار شده است که با زیپ به بدنه اصلی متصل می شود تا بتوان به راحتی این قسمت ها را باز کرده و بشویید.

در کنار دسته های صندلی نور زیبای LED کار شده است که زیبایی صندلی را بیشتر کرده است. این نور همزمان با روشن شدن صندلی روشن می شود و در چند رنگ زرد و آبی و سبز و… تغییر رنگ می دهد و اگر در فضای تاریک از صندلی استفاده کنید محیطی آرامش بخش را برایتان به وجود می آورد.

در کناره دسته ها، چرم به صورتی دوخته شده است که بتوانید کنترل را در آن قرار دهید


درباره ماساژ این صندلی :

این صندلی دارای ماساژ کامل بدن می باشد که گردن و کمر را به وسیله ” گوی های ماساژ دهنده “، کف پا را به وسیله سه عدد غلتک و مابقی قسمت های بدن را با فشار کیسه های هوا ماساژ می دهد.

گوی های ماساژ دهنده کمر ۳ بعدی هستند به این معنا که قابلیت این را دارند که در سه محور (طول ماساژ، عرض ماساژ و شدت ماساژ) آن ها را تنظیم کرد. دستگاه به وسیله این گوی ها بدن را اسکن می کند و بعد متناسب با اندام هر فرد برایش ماساژ را تنظیم می کند. صندلی A80 دارای کاملترین اسکن در بین تمامی صندلی های iRest است به این صورت که با ایستادن گوی ها در ۱۱ منطقه از بدن نه تنها قادر به شناسایی جایگاه کتف و شانه و گردن است بلکه گودی کمر و تمامی انحناهای ستون فقرات را نیز تشخص می دهد. هر چه این اسکن دقیق تر انجام گیرد ماساژ لذت بخش تر می شود.

این گوی ها قابلیت این را دارند که ۵ نوع ماساژ اصلی و ۶ نوع ماساژ که ترکیبی از ماساژ های اصلی هستند را اعمال کنند که در مجموع ۱۱ مدل ماساژ را شامل می شود.

ماساژهای اتوماتیک از ترکیب این ماساژ ها طراحی شده اند، به گونه ای که هر کدام از آن ها می توانند برطرف کننده یک نیاز باشد، مثلا ماساژ اتوماتیک برای ریلکس شدن یا ماساژ عمقی برای آرام شدن درد استخوان ها.

دیگر قابلیتی که این دستگاه دارد حالت ماساژکششی پا یا اصطلاحا آرتروز درمانی است. نحوه عملکرد این قسمت به این صورت است که کیسه های هوا دور ساق پا محکم می شود و اجازه حرکت به پا را نمی دهد در این حالت دستگاه به سمت پایین حرکت می کند و باعث باز شدن رگ ها می شود.

همانطور که قبلا هم گفته شد بغیر از گردن و کف پا مابقی قسمت های بدن به وسیله فشار کیسه های هوا ماساژ داده می شود پس هر چه تعداد کیسه های هوا در صندلی بیشتر باشد ماساژ این قسمت ها قوی تر و بهتر انجام می شود. این صندلی دارای۷۸ عدد کیسه هواست که باعث شده ماساژ بسیار زیبا و قوی ای در دست ها و پاها را مشاهده کنید. همچنین ماساژ نشیمنگاه علاوه بر ماساژ فشاری کیسه های هوا دارای ماساژ موجی نیز هست بدین صورت که قسمت نشیمنگاه به سمت چپ و راست حرکت می کند و باعث ریلکس شدن ماهیچه های این قسمت می شود.


میزان کنترل صندلی:

این دستگاه از دو طریق قابل تنظیم است، ابتدا از طریق کنترل دکمه ای متصل به خود دستگاه و دیگری از طریق اپلیکیشنی که بر روی گوشی های اپل نصب می شود. تفاوت زیادی بین این دو وجود ندارد تنها می توان یک مزیت برای اپلیکیشن در نظر گرفت و آن هم قابلیت بروزرسانی آن می باشد که اگر ماساژ اتوماتیک جدیدی برای صندلی طراحی شود می توانید از طریق این اپلیکیشن آن را دریافت کنید.

این صندلی دارای ۸ حالت ماساژ اتوماتیک است که به ازای هرکدام یک دکمه بر روی کنترل تعبیه شده است، در حین ماساژهای اتوماتیک می توانید ماساژ قسمت هایی که به وسیله کیسه هوا ماساژ انجام می شوند و همچنین ماساژ غلتک های کف پا را کم و زیاد کرده و یا خاموش کنید.

حال فرض کنیم شما نمی خواهید از حالت های ماساژ اتوماتیک استفاده کنید یا نمی خواهید تمام بدنتان را ماساژ دهید، آیا می شود ماساژ را مطابق سلیقه خود تنظیم کرد؟ بله چرا نشود فقط کافی است از حالت ماساژ اتوماتیک خارج شوید و به صورت دستی شروع به تنظیم ماساژ کنید.

این دستگاه دارای ۶ نوع ماساژ اصلی شامل ماساژ شیاتسو، مالشی، ضربه ای، مالش و ضربه، مشت زدن و ماساژ سه بعدی است که به ازای هرکدام دکمه ای بر روی کنترل وجود دارد و هر کدام از این ها یک یا چند نوع ماساژ دیگر را هم در خود جای داده است.

با زدن هر کدام از این دکمه ها ماساژ از حالت اتوماتیک خارج می شود و بر روی صفحه مانیتور نوع ماساژ نمایش داده می شود. حال ” گوی های ماساژ دهنده ” تنها همان ماساژی را اعمال می کنند که شما دستورش را داده اید.

طول، عرض، سرعت و شدت ماساژ نیز در این صندلی قابل تنظیم است و به ازای هر کدام دکمه یا دکمه های بر روی کنترل وجود دارد.

این صندلی دارای ۳ حالت برای تنظیم طول ماساژ است. در حالت اول گوی ها ثابت می مانند و بالا و پایین نمی شوند تا بتوان فقط یک نقطه از بدن را ماساژ داد، در حالت بعدی طول ماساژ بیشتر شده و گوی ها در فضایی حدودا ۱۵ سانتی متری بالا و پایین می روند و در نهایت در حالت سوم گوی ها، کامل از بالا تا انتهای کمر را طی می کنند.

عرض کمر را در ماساژ شیاتسو و ماساژ ضربه ای می توان در ۵ نوبت به طول ۲۱ سانتی متر تنظیم کرد و به ماساژ مرکزیت بیشتری داد، اما در بقیه ماساژها نمی توان عرض را کم و زیاد کرد زیرا در آن نوع ماساژ گوی ها به تمامی عرض شانه برای اجرای آن نوع ماساژ احتیاج دارند. سرعت ماساژ نیز تا ۵ درجه قابل افزایش است.

شدت ماساژ در این دستگاه از یک تا ۵ قابل تنظیم است منتها خود دستگاه به صورت اتوماتیک آن را تنظیم می کند. اینکه این ویژگی را به عنوان یک امتیاز در نظر بگیریم یا یک نقطه منفی کاملا به نیاز کاربر بستگی دارد. بگذارید کمی مسئله را بازتر کنیم: در صندلی های قبلی شدت ماساژ به صورت یکنواخت بود مثلا اگر برروی درجه ۳ قرار داشت از بالا تا پایین کمر را با همان درجه ۳ ماساژ می داد، این برای افرادی که بیماری هایی نظیر دیسک کمر و گردن دارند یک ویژگی مثبت بود چون می توانستند شدت ماساژ را در کمترین حالت قرار دهند. اما در صندلی A80 شدت ماساژ از یکنواختی خارج شد، با توجه به اسکن اولیه و تشخیص توروفتگی های بدن شدت ماساژ تغییر می کند. به فرض در روی کمر درجه ۳ و در گودی کمر بر روی درجه ۵ قرارد می گیرد، این ویژگی ماساژ را لذت بخش تر و موثرتر کرده است، اما امکان کم و زیاد شدن آن به وسیله خود فرد در ماساژهای اتوماتیک وجود ندارد و در حالت دستی هم به صورت یک طیف کم و زیاد می شود. مثلا شدت از ۱ تا ۳ می شود یا از ۲ تا ۵ تنظیم می شود. این

مدت زمان ماساژ های اتوماتیک بر روی ۲۰ دقیقه تنظیم شده است و همین میزان ماساژ برای هر فرد کافی است اما اگر بخواهید می توانید متناسب با قدرت بدنی خود زمان ماساژ را از ۵ تا ۴۰ دقیقه تنظیم کنید.

نوشتن نظر