• صندلی ماساژور iRest SL A33-5

صندلی ماساژور iRest SL A33-5

0 تومان
قیمت بدون مالیات: 0 تومان
موجودی:
در انبار
مدل کالا:
A10012

صندلی ماساژور iRest SL A33-5 :


همه چیز درباره ظاهر صندلی:

این صندلی طراحی سال ۲۰۱۵ کمپانی iRest می باشد و مقاوم ترین صندلی این کمپانی است و به همین دلیل در مطب های پزشکی، فیزیوتراپی ها و هتل ها بیشتر از آن استفاده می شود و قابلیت تحمل وزن تا ۱۴۵ کیلو را دارد. از آن جایی که قسمت هایی اعظمی از بدن به وسیله کیسه های هوا ماساژ داده می شود اگر بدن فرد در صندلی راحت نباشد یا صندلی برایش تنگ باشد نه تنها هنگام ماساژ لذت نمی برد بلکه اذیت هم می شود به همین دلیل به افرادی که جثه بزرگ تری دارند توصیه می کنیم فارق از هر مزیت دیگری ابتدا راحتی بدن در صندلی را مد نظر داشته باشند، این موضوع دقیقا نقطه مقابل افراد با جثه کوچک است اگر اندام کوچیکی دارید خرید این صندلی را توصیه نمی کنیم چون صندلی فضای داخلی بازی دارد و ماساژ دست و بازو را کامل نخواهید گرفت.

با همه این توصیفات کاملا معقول است که این صندلی فضایی بیشتر از سایر صندلی ها می گیرد و برای خوابیدن کامل صندلی فضایی یک متری در پشت آن نیاز است.

دسته های کنار صندلی قابلیت باز شدن را دارند که این باعث می شود بتوان آن را از درب های کوچک عبور داد.

این صندلی دارای سه حالت اتوماتیک برای خوابیدن بدن است که در حالت آخر عقب صندلی کاملا پایین آمده و بدن حالت کاملا خوابیده پیدا می کند.

قابلیت پخش موسیقی این صندلی از طریق هندزفری و USB می باشد که ورودی USB درپشت دستگاه در کنار سوکت برق تعبیه شده است و از طریق دکمه های روی کنترل می توانید تنظیمات آن را اعمال کنید.

این صندلی دارای چرم صنعتی مقاوم است که دو سال ضمانت دارد و در ۳ رنگ مشکی، کرم و مارون درایران عرضه شده است. همچنین در قسمت داخلی دست و پا پارچه ای کار شده است که با زیپ به بدنه متصل می شود تا بتوان به راحتی این قسمت ها را باز کرده و بشویید.

اگر بابت وزن زیاد صندلی و جابه جایی آن نگرانی دارید باید بگوییم جای نگرانی نیست، دو چرخ در عقب دستگاه تعبیه شده است که می توان دستگاه را روی آن ها هل داده و جا به جا کرد. البته حمل و نصب اولیه کاملا رایگان می باشد.


درباره ماساژ این صندلی :

این صندلی دارای ماساژ کامل بدن می باشد که گردن و کمر را به وسیله ” گوی های ماساژ دهنده “، کف پا را به وسیله سه عدد غلتک و مابقی قسمت های بدن را با فشار کیسه های هوا ماساژ می دهد.

گوی های ماساژ دهنده کمر ۳ بعدی هستند به این معنا که قابلیت این را دارند که در سه محور (طول ماساژ، عرض ماساژ و شدت ماساژ) آن ها را تنظیم کرد. دستگاه به وسیله این گوی ها بدن را اسکن می کند، جایگاه گردن را تشخیص می دهد و بعد متناسب با حجم بدن هر فرد برایش ماساژ را تنظیم می کند. این گوی ها قابلیت این را دارند که ۶ نوع ماساژ را اعمال کنند.

این صندلی دارای ۸ نوع ماساژ اتوماتیک است که شامل ماساژ آرامش، ماساژ افزایش گردش خون، ماساژ عمقی، ماساژ شادابی، ماساژ کیسه های هوا، چرخش کمر، چرخش نشیمنگاه و کشش کمراست. در برنامه ریزی ماساژهای اتوماتیک از ۶ مدل ماساژ بالا استفاده شده است

همانطور که گفتیم این صندلی قوی ترین صندلی iRest است و متناسب با آن گوی های ماساژ دهنده قوی ای هم دارد که قابلیت تنظیم دستی برای شدت ماساژ از ۱ تا ۵ را هم دارند، این یک مزیت برای افرادی است که دیسک کمر و گردن دارند زیرا می توانند شدت ماساژ را روی ۱ گذاشته و از کمترین میزان ماساژ آن بهره مند شوند.

علاوه بر ماساژ گوی ها، دستگاه دارای ماساژ گرمایشی و ماساژ مغناطیسی نیز هست. ماساژ گرمایشی در قسمت کمر وجود دارد و تا ۴۵ درجه سانتی گراد گرما دارد. این گرما باعث می شود گردش خون در بدن بالا برود به دفع سموم کمک می کند و باعث می شود ماساژ موثرتر و لذت بخش تر شود. ماساژ مغاطیسی به وسیله ۸ عدد سنگ مگنت انجام می شود.

دیگر قابلیتی که این دستگاه دارد حالت ماساژکششی پا یا اصطلاحا آرتروز درمانی است. نحوه عملکرد این قسمت به این صورت است که کیسه های هوا دور ساق پا محکم می شود و اجازه حرکت به پا را نمی دهد در این حالت دستگاه به سمت پایین حرکت می کند و باعث باز شدن رگ ها می شود.

همانطور که قبلا هم گفته شد بغیر از ماساژ گردن، کمر و کف پا مابقی قسمت های بدن به وسیله فشار کیسه های هوا ماساژ داده می شود پس هر چه تعداد کیسه های هوا در صندلی بیشتر باشد ماساژ این قسمت ها قوی تر و بهتر انجام می شود. این صندلی دارای ۸۴ عدد کیسه هوا است که بیشترین تعداد کیسه های هوا در بین صندلی های iRest را دارد. همچنین ماساژ نشیمنگاه علاوه بر ماساژ فشاری کیسه های هوا دارای ماساژ موجی نیز هست بدین صورت که قسمتی که نشیمنگاه روی آن قرار میگیرد به سمت چپ و راست حرکت می کند و باعث ریلکس شدن ماهیچه های این قسمت می شود


میزان کنترل صندلی:

کنترل دستگاه از نوع دکمه ای با صفحه نمایش VFD است که بر روی پایه ای که به کناره دسته متصل شده است قرار دارد. این کنترل قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه را دارد تا فرد ماساژ دهنده بتواند کنترل را به سمت خود برگرداند همچنین کنترل قابل برداشته شدن از روی پایه آهنی است و حتی می توانید برای راحت تر کنترل کردن دستگاه آن را روی پایتان بگذارید.

این صندلی دارای ۸ حالت ماساژ اتوماتیک است که به ازای هرکدام یک دکمه بر روی کنترل تعبیه شده است، در حین ماساژهای اتوماتیک می توانید ماساژ قسمت هایی که به وسیله کیسه هوا ماساژ انجام می شوند و همچنین ماساژ غلتک های کف پا را کم و زیاد کرده و یا خاموش کنید.

حال فرض کنیم شما نمی خواهید از حالت های ماساژ اتوماتیک استفاده کنید یا نمی خواهید تمام بدنتان را ماساژ دهید، آیا می شود ماساژ را مطابق سلیقه خود تنظیم کرد؟ بله چرا نشود فقط کافی است از حالت ماساژ اتوماتیک خارج شوید و به صورت دستی شروع به تنظیم ماساژ کنید.

این دستگاه دارای ۶ نوع ماساژ اصلی شامل ماساژ شیاتسو، مالشی، ضربه ای، مالش و ضربه، مشت زدن و ماساژ سه بعدی است که به ازای هرکدام دکمه ای بر روی کنترل وجود دارد و هر کدام از این ها یک یا چند نوع ماساژ دیگر را هم در خود جای داده است.

با زدن هر کدام از این دکمه ها ماساژ از حالت اتوماتیک خارج می شود و بر روی صفحه مانیتور نوع ماساژ نمایش داده می شود. حال ” گوی های ماساژ دهنده ” تنها همان ماساژی را اعمال می کنند که شما دستورش را داده اید.

طول، عرض، سرعت و شدت ماساژ نیز در این صندلی قابل تنظیم است و به ازای هر کدام دکمه یا دکمه های بر روی کنترل وجود دارد.

این صندلی دارای ۳ حالت برای تنظیم طول ماساژ است. در حالت اول گوی ها ثابت می مانند و بالا و پایین نمی شوند تا بتوان فقط یک نقطه از بدن را ماساژ داد، در حالت بعدی طول ماساژ بیشتر شده و گوی ها در فضایی حدودا ۱۵ سانتی متری بالا و پایین می روند و در نهایت در حالت سوم گوی ها، کامل از بالا تا انتهای کمر را طی می کنند.

عرض کمر را در ماساژ شیاتسو و ماساژ ضربه ای می توان در ۵ نوبت به طول ۲۱ سانتی متر تنظیم کرد و به ماساژ مرکزیت بیشتری داد، اما در بقیه ماساژها نمی توان عرض را کم و زیاد کرد زیرا در آن نوع ماساژ گوی ها به تمامی عرض شانه برای اجرای آن نوع ماساژ احتیاج دارند. سرعت ماساژ نیز تا ۵ درجه قابل افزایش است.

شدت ماساژ در این دستگاه از یک تا ۵ قابل تنظیم است، که می توان بسته به قدرت بدنی افراد آن را تنظیم کرد. اگر از بیماری هایی چون دیسک کمر و گردن رنج می برید توصیه می کنیم شدت ماساژ را روی یک قرار دهید (قبل از خرید دستگاه با پزشک خود مشورت کنید)

مدت زمان ماساژ های اتوماتیک بر روی ۲۰ دقیقه تنظیم شده است و همین میزان ماساژ برای هر فرد کافی است اما اگر بخواهید می توانید متناسب با قدرت بدنی خود زمان ماساژ را از ۵ تا ۴۰ دقیقه تنظیم کنید.

در انتها می توانید ماساژی را که تنظیم کرده اید ذخیره کنید تا در نوبت های بعدی بتوانید از آن استفاده کنید. این دستگاه قابلیت ذخیره تا ۲ ماساژ را دارد.

نوشتن نظر