• ماساژور چشم breo Isee 370

ماساژور چشم breo Isee 370

0 تومان
قیمت بدون مالیات: 0 تومان
موجودی:
ناموجود
مدل کالا:
A40001

ماساژور چشم breo Isee 370 :


این دستگاه به وسیله فشار کیسه های هوا و لرزش، روی چشم و شقیقه ها را ماساژ می دهد. کیسه های هوا کار شده در طرفین دستگاه روی شقیقه ها فشار می آورند که برای کاهش سردرد به خصوص سردردهای میگرنی مفید است. کیسه های هوا کار شده وسط دستگاه بر روی چشم فشار می آورند که این کار باعث کم شدن التهاب و رفع خستگی چشم ها می شود. ۴ حالت مختلف برای کیسه های هوا وجود دارد.

دارای کنترل LED می باشد، وقتی دستگاه روشن می شود روی حالت اتوماتیک قرار دارد و بین حالت های مختلف ماساژ می چرخد. با این حال به وسیله کنترل دستگاه می توان حالت های مختلف ماساژ را کم و زیاد کرد تا هر فرد بتواند مطابق سلیقه خود ماساژ بگیرد.

بند پشت دستگاه قابل تنظیم شدن برای سایز سرهای مختلف است.

این دستگاه هم به وسیله کابل به برق مصرفی منزل متصل می شود و هم می توان از طریق ۴ باتری قلمی از آن استفاده کرد.

علاوه بر کیسه های هوا، دستگاه دارای ۹ حالت مختلف لرزش می باشد که با افزایش فشار خون در اطراف چشم ها به برطرف شدن سیاهی و کبودی دور چشم ها کمک می کند و خستگی چشم را از بین می برند.

همچنین دارای گرمایش می باشد که با گرم کردن چشم اثر ماساژ را بیشتر کرده و آرامش بخش است .

ماساژور چشم iSee 370  قابلیت پخش موسیقی به وسیله هدفون را دارد، ۶ موسیقی در خود دستگاه ذخیره شده است (۱ پیانو + ۵ موسیقی طبیعی). محل قرارگیری هندزفری در کنار دستگاه تعبیه شده است.

زمان ماساژ از ۵ تا ۱۵ دقیقه قابل تنظیم است.

این دستگاه را به کسانی که مدت زیادی به صفحه کامپیوتر خیره می شوند و همچنین کسانی که مشکلات بینایی دارند توصیه می کنیم. استفاده از این دستگاه به خواب بهتر، کم شدن چین و چروک و سیاهی دور چشم و کاهش استرس کمک می کند. همچنین از بیماری هایی چون پیرچشمی ، دوربینی و نزدیک بینی و سایر بیماری های چشمی جلوگیری می کند.

استفاده از لرزش دستگاه به افرادی که بینی خود را عمل کرده اند توصیه نمی شود.

نوشتن نظر