• صندلی ماساژور iRest SL A382

صندلی ماساژور iRest SL A382

0 تومان
قیمت بدون مالیات: 0 تومان
موجودی:
در انبار
مدل کالا:
A10010

صندلی ماساژور iRest SL A382 :


همه چیز درباره ظاهر صندلی:

این صندلی نیز مانند صندلی SL-A80 طراحی سال ۲۰۱۶ کمپانی iRest می باشد که دو تفاوت عمده با صندلی های قبلی این شرکت دارند. تفاوت اول درفضای کمتری است که این صندلی ها می گیرند، به این صورت که صندلی به صورت گهواره ای در خود حرکت می کند و در حالتی که کاملا خوابیده باشد تنها ۵ سانتی متر فضا در پشت دستگاه لازم است. این قابلیت برای خانه هایی که فضای زیادی ندارند بسیار مفید است چون دیگر لازم نیست فضایی برا پشت صندلی در نظر بگیرید.

همچنین دسته های کنار صندلی قابلیت باز شدن را هم دارند که این باعث می شود بتوان به راحتی از درب های کوچک نیز آن ها را عبور داد.

تفاوت بعدی در نحوه قرار گرفتن بدن در دستگاه می باشد که اصطلاحا به آن مرکز ثقل صفر یا حالت بی وزنی می گوییم به این معنا که دستگاه بعد از روشن شدن، قسمت پا را به سمت بالا وقسمت کمر را به سمت پایین می آورد در این حالت وزن بدن روی کل بدن تقسیم شده (حالتی که فضا نوردان در فضا احساس می کنند) و باعث می شود آرامش بسیاری به فرد ماساژ گیرنده داده شده و ماساژ دلچسب تر شود. این صندلی دارای سه حالت اتوماتیک برای خوابیدن بدن است که در حالت آخر بدن به صورت کامل می خوابد. در همه این حالات بدن حالت بی وزنی خود را حفظ می کند.

تنها صندلی iRest که چرم طرح دار دارد این صندلی بوده و زیبایی خاصی به آن بخشیده است، این چرم، چرم صنعتی مقاوم است، دو سال ضمانت داشته و در ۳ رنگ مشکی، کرم و زرشکی درایران عرضه شده است. همچنین در قسمت داخلی پا، پارچه ای کار شده است که با زیپ به بدنه متصل می شود تا بتوان به راحتی این قسمت ها را باز کرده و بشویید.

در کناره دسته صندلی سمت چپ، یک جا کنترلی زیبا از جنس چرم بدنه وجود دارد، همینطور یک بالشت اضافی برای روی بالشت اصلی تعبیه شده که می توان با قرار دادن یا برداشتن آن شدت ماساژ را در قسمت گردن را کم و زیاد کرد. این ویژگی در قسمت نشیمنگاه نیز تکرار شده است ، از آن جایی که این صندلی نشیمنگاه را هم با ” گوی های ماساژ دهنده ” ماساژ می دهد یک بالشت اضافی در این قسمت قرار داده اند که به راحتی قابل برداشتن و گذاشتن است و می تواند شدت ماساژ نشیمنگاه را کمتر کرد.

ایرادی که صندلی های قبلی iRest داشتند قابل تنظیم نبودن قسمت بازو بود، صندلی های جدید هر کدام به نحوی این ایراد را بر طرف کرده اند. در این صندلی هر کدام از بازوها تا ۱۴ سانتی متر قابل حرکت به سمت داخل است ، مزیت آن این است که افراد با اندام های متفاوت می توانند ماساژ بازو را هم داشته باشند

این صندلی دارای وزنی معادل ۹۷ کیلوگرم است که به وسیله دو چرخی که در عقب آن تعبیه شده قابل جا به جایی است. البته حمل و نصب اولیه محصول کاملا رایگان می باشد.


درباره ماساژ این صندلی :

این صندلی دارای ماساژ کامل بدن می باشد که گردن، کمر و نشیمنگاه را به وسیله ” گوی های ماساژ دهنده “، کف پا را به وسیله ماساژ تیغه ای و مابقی قسمت های بدن را با فشار کیسه های هوا ماساژ می دهد.

گوی های ماساژ دهنده کمر ۲ بعدی هستند، به این معنا که قابلیت این را دارند که در دو محور (طول و عرض) آن ها را تنظیم کرد. دستگاه به وسیله این گوی ها بدن را اسکن می کند، جایگاه گردن را تشخیص می دهد و بعد متناسب با اندام و حجم بدن هر فرد برایش ماساژ را تنظیم می کند.

ویژگی منحصر به فرد این صندلی ماساژ نشیمنگاه آن است به طوری که از گردن تا زیر نشیمنگاه را به طول ۱۳۵ سانتی متر با گوی های ماساژ دهنده ماساژ می دهد. این در حالی است که ماساژ نشیمنگاه در اغلب صندلی های ماساژ به وسیله کیسه هوا انجام می شود. اگر شما از جمله افرادی هستید که از ماساژ کمر و نشیمنگاه لذت می برید، این همان ماساژوری است که به دنبال آن هستید. همچنین این ویژگی برای افرادی که مشکل سیاتیک دارند مفید بوده و با حرکت غلتک ها بر روی رگ اصلی سیاتیک باعث باز شدن رگ و بهبود گردش خون در آن شده و التهاب و درد را کاهش می دهد


گوی های ماساژ دهنده قابلیت این را دارند که ۵ نوع ماساژ اصلی و ۶ نوع ماساژ فرعی که ترکیبی از ماساژ های اصلی هستند را اعمال کنند که در مجموع ۱۱ مدل ماساژ را شامل می شود.

این صندلی دارای ۶ نوع ماساژ اتوماتیک است که شامل ماساژ ریلکسی ، ماساژ بالا تنه، ماساژ پایین تنه، ماساژ نرم کردن بدن و ماساژ با تمرکز بر روی نقاط چاکرا است. در برنامه ریزی ماساژهای اتوماتیک از ۱۱ مدل ماساژ بالا استفاده شده است

علاوه بر ماساژ گوی ها، دستگاه دارای ماساژ گرمایشی نیز می باشد که در قسمت کمر وجود دارد و تا ۴۵ درجه سانتی گراد گرم می شود. این گرما باعث می شود گردش خون در بدن بالا برود به دفع سموم کمک می کند و باعث می شود ماساژ موثرتر و لذت بخش تر شود.

ماساژ کف پا به وسیله یک تیغه انجام می شود که از عقب تا جلو پا حرکت می کند و بر روی نقاط طب سوزنی فشار می آورد، این ماساژ بسیار قوی است و تا سه درجه قابل افزایش است.

ماساژ دست در این صندلی کمی متفاوت شده است، در صندلی های قبلی قسمتی که دست در آن قرار می گرفت یک تکه بود و کیسه های هوا از بالا و پایین فشار وارد می کردند، در طراحی این صندلی قسمت دست دو تکه شده است، درنصفه جلویی کیسه های هوا از بالا و پایین فشار وارد می کند و در نصفه عقبی کیسه های هوا از چپ و راست فشار وارد می کند. اینکار زیبایی کار را بالا برده اما تاثیر معکوسی بر روی قدرت ماساژ گذاشته است و می توان گفت قدرت ماساژ دست ها در این صندلی متوسط است.


میزان کنترل صندلی:

این صندلی از طریق کنترل دکمه ای قابل تنظیم است. دارای ۶ حالت ماساژ اتوماتیک است که به ازای هرکدام یک دکمه بر روی کنترل تعبیه شده است، در حین ماساژهای اتوماتیک می توانید ماساژ قسمت هایی که به وسیله کیسه هوا ماساژ انجام می شوند و همچنین ماساژ کف پا را کم و زیاد کرد. حال فرض کنیم شما نمی خواهید از حالت های ماساژ اتوماتیک استفاده کنید یا نمی خواهید تمام بدنتان را ماساژ دهید، آیا می شود ماساژ را مطابق سلیقه خود تنظیم کرد؟

بله چرا نشود فقط کافی است از حالت ماساژ اتوماتیک خارج شوید و به صورت دستی شروع به تنظیم ماساژ کنید. همانطور که قبلا گفتیم این دستگاه دارای ۵ نوع ماساژ اصلی است که به ازای هرکدام دکمه ای بر روی کنترل وجود دارد و هر کدام از این ها یک یا چند نوع ماساژ دیگر را هم در خود دارد. با زدن هر کدام از این دکمه ها ماساژ از حالت اتوماتیک خارج می شود. حال گوی ها فقط همان ماساژی را اعمال می کنند که شما دکمه اش را فشرده اید.

حال نوبت تنظیم عرض و طول ماساژ است. این صندلی دارای ۵ حالت برای تنظیم طول ماساژ است که می توانید از طریق آن ها تعیین کنید که مثلا فقط گردن یا فقط قسمت پایین تنه ماساژ داده شود. صندلی A382 کمر را به عرض ۲۱ سانتی متر ماساژ می دهد و گوی ها قابلیت جمع و باز شدن در ۵ سطح را دارند که می تواند مرکزیت بیشتری به ماساژ دهد

علاوه بر این ها سرعت ماساژ را نیز می توان تا ۵ درجه افزایش داد. برای تنظیم کیسه های هوای دست و پا نیز یک دکمه وجود دارد که می توان شدت ماساژ آن را تا ۳ درجه افزایش داد. شدت ماساژ کف پا نیز تا سه درجه قابل افزایش است.

شدت و زمان ماساژ در این صندلی قابل کم و زیاد شدن نمی باشد و بر روی یک عدد پیش فرض قرار دارند. به این صورت که شدت ماساژ بر روی عدد ۳ و زمان ماساژ بر روی ۲۰ دقیقه تنظیم است.

نوشتن نظر