آیا در اصفهان irest نمایندگی فروش دارد؟

آیا در اصفهان irest نمایندگی فروش دارد؟ />

آیا در اصفهان irest نمایندگی فروش دارد؟

اگر قصد خرید محصولات ماساژ برقی را داشته باشید حتما با کمی تحقیق اسم برند آیرست به گوشتان خواهد خورد و همیشه اولین سوالی که پیش میاد این است که آیدر اصفهان irest نمایندگی دارد؟ بله در اصفهان هم نمایندگی فروش و هم نمایندگی خدمات پس از فروش محصولات آیرست وجود دارد
صندلی ماساژور irest ، به عنوان اولین برند فروش صندلی ماساژور حدودا 14 سال پیش وارد ایران شد، ابتدا فعالیت آن محدود به استان تهران بود، اما در حدود 9 سال پیش برند irest  وارد اصفهان شد، شعبه اولیه ما در خیابان توحید قرار داشت و با استقبال مردمی خوبی روبرو شد. با افتتاح مجموعه بزرگ سیتی سنتر بسیاری از برندها به این مجموعه وارد شدند، ما نیز یکی از اولین ها بودیم.
از سال 92 فروشگاه به طور کامل به مجموعه اصفهان سیتی سنتر منتقل شد و پس از چندین بارتغییر مکان در همین مجموعه در حال حاضر ما در طبقه اول، واحد A1-32 حضور داریم. برای داشتن آدرس دقیق تر میتوانید به فرم تماس با ما مراجعت کنید.

آیا در اصفهان irest نمایندگی خدمات پس از فروش دارد؟

تمامی محصولات ماساژ آیرست دارای 2 سال گارانتی، 2 سال بیمه ایران و 8 سال خدمات پس از فروش می باشند.  
-    گارانتی محصولات ماساژ irest شامل تمام ایرادات فنی و چرم بدنه می باشد بدین معنا که اگر هر قسمت از محصول دچار ایراد فنی شود و یا چرم بدنه پوست پوست شود تعمیرات به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد ( مگر اینکه به تشخیص کارشناسان ایراد دستگاه نقص فنی تشخیص داده نشود، مثلا چرم بدنه به وسیله جسم تیز بریده شده باشد، در این حالت جز خدمات به حساب می آید).
-    2 سال بیمه نامه ایران برای پشتیبانی از گارانتی صادر شده است، به این معنا که اگر صندلی ماساژور شما دارای نقص فنی شد و کسی برای تعمیرات شما حاضر نشد شما می توانید خسارت خود را از بیمه ایران دریافت نمایید.
-    خدمات پس از فروش به این معناست که اگر محصول شما نیاز به تعمیرات داشته باشد کارشناسان ما انجام وظیفه کرده و هزینه آن را دریافت خواهند کرد.
ما در اصفهان کارشناس فنی آموزش دیده داریم، اگر محصول شما صندلی ماساژور irest باشد کارشناس ما برای انجام تعمیرات به منزل شما می آید. اگر محصول شما پرتابل است محصول را برای ما بیاورید تا تعمیرات لازم انجام شود.
برای راهنمایی بیشتر می توانید با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.