• ماساژور گردن iRest SL D180

ماساژور گردن iRest SL D180

0 تومان
قیمت بدون مالیات: 0 تومان
موجودی:
ناموجود
مدل کالا:
A30005

ماساژور گردن iRest D180 :

این دستگاه دارای طراحی U شکل می باشد که قبلا در ماساژور SL-D27 به کار رفته بود. مزیت این روش طراحی این است که هر فرد می تواند به تنهایی و بدون نیاز به کمک فرد دیگری گردن و کمر خود را ماساژ دهد

ماساژ این دستگاه به وسیله ۲ عدد گوی ماساژ دهنده است که در دو طرف دستگاه قرار دارند و ماساژ مالشی انجام می دهند. این روش ماساژ تا حد زیادی به ماساز دست انسان شبیه سازی شده است. افرادی که از سردردهای میگرنی رنج می برند،  می توانند این دستگاه را در بالاترین قسمت گردن قرار دهند، با این کار جریان خون در رگ های اصلی که خون را به مغز می برند تسهیل می شود و اینکار باعث آرام شدن سردرد می شود.

این دستگاه  بسیار سبک است که  باعث می شود تا کسانی که دردهای گردن و شانه دارند نگران تحمل سنگینی وزن دستگاه نباشند و بتوانند  به راحتی از آن استفاده کنند

دسته های این محصول به صورت وزنه عمل می کنند و هر چه بیش تر دستتان را به سمت پایین فشار دهید ماساژ قدرتمند تری را تجربه می کنید.

یکی دیگر از مزیت های دستگاه، داشتن سیم مجزا برای خودرو می باشد که به فندک ماشین متصل می شود و شما می توانید هر لحظه از مسافرت از آن استفاده کنید و خستگی رانندگی و راه  را از خود دور کنید.

با این که دستگاه به صورت تخصصی برای گردن طراحی و مهندسی شده است اما همان طور که در عکس ملاحظه می کنید، به راحتی می توانید از آن برای تمامی نقاط بدن استفاده کنید. تنها نکته مهم این است که نباید سنگینی بدن را بر روی دستگاه قرار دهید تا عمر آن کوتاه نشود

روی دسته سمت چپ دستگاه ۳ دکمه قرار دارد،


دکمه گرمایش :

هنگامی که دستگاه را روشن می کنید هیتر دستگاه به صورت خودکار روشن می شود، گرمای آن بسیار ملایم بوده و نه تنها هیچ گونه آسیبی به پوست نمی رساند بلکه باعث افزایش گردش خون شده و ماساژ را دلچسب تر می کند. اگر مایل به استفاده از گرمایش دستگاه نیستید می توانید به کمک این دکمه آن را خاموش کنید.

به افرادی که به گرما حساسیت دارند توصیه می کنم بدون استفاده از گرمایش ماساژ بگیرند.


کلید روشن و خاموش:

از زمانی که این دکمه را فشار می دهید، دستگاه به صورت پیش فرض ۲۰ دقیقه ماساژ برای شما در نظر می گیرد که در انتهای این زمان به طور خودکار خاموش می شود. اما به هر دلیلی، اگر زودتر از موعد قصد خاموش کردن دستگاه را داشته باشید با فشار مجدد این دکمه دستگاه خاموش می شود.


جهت چرخش:

بوسیله این دکمه شما می توانید جهت چرخش مکانیکال هندها را در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت آن تغییر دهید، فایده این کار این است که در قسمت هایی از بدن تغییر جهت، می تواند ماساژ مطبوع تری را برایتان رقم بزند. ( در حالت اتوماتیک خود دستگاه جهت چرخش را در قسمت های مختلف بدن تغییر می دهد، به کمک این دکمه می توانید این تغییر جهت ها را کنترل کنید).

نوشتن نظر