• ماساژور پا iRest SL C30

ماساژور پا iRest SL C30

0 تومان
قیمت بدون مالیات: 0 تومان
موجودی:
ناموجود
مدل کالا:
A20004

ماساژور پا iRest SL C30 :


پیش زمینه:

معمولا اولین نشانه های خستگی در پاها مشاهده می شود، با افزایش سن این دردها بیشتر شده  و به مشکلاتی چون خارش پا، سوزن سوزن شدن ، واریس و آرتروز تبدیل می شود. طیف وسیعی از دکتران معتقدند در دنیای کنونی که حرکت و فعالیت جز لاینفک زندگی بشر شده است، بهترین راه مبارزه با بیماری های عضلات و مفاصل پیشگیری از ابتلا به آن هاست. علاوه بر این نقاط کف پا به وسیله اعصاب شبکه ای با هریک از اندام های داخلی ما رابطه مستقیم دارند، فشار بر این مناطق باعث اثر مثبت بر سایر اندام شده و باعث هضم راحت تر غذا، خواب سالم، کم شدن سردردهای میگرنی و … می شود.


توضیحات ماساژور پا IREST C30 :

این دستگاه از ۲ بخش تشکیل شده است: بخش پایینی و بخش بالایی

بخش پایینی کف پا، پاشنه پا، روی پا و قسمت پایینی ساق پا را ماساژ می دهد. نحوه عملکرد این قسمت به این صورت است که کف پا را به وسیله ۳ عدد غلتک، روی پا و قسمت پایینی ساق پا را به  وسیله کیسه های هوا، و پاشنه پا را به وسیله ۲ عدد مکانیکال هند که در قسمت انتهایی دستگاه تعبیه شده اند ماساژ می دهند. غلتک ها در در نقاط طب سوزنی قرار داده شده و حرکات آن ها تا حد بسیار زیادی شبیه سازی شده از حرکات دست انسان است، این تکنولوژی تا قبل از این تنها در صندلی های ماساژ وجود داشت. با کم و زیاد کردن فشار کیسه های هوای روی پا می توان شدت ماساژ غلتک ها را کم و زیاد کرد.

ماساژ وجود داشت. با کم و زیاد کردن فشار کیسه های هوای روی پا می توان شدت ماساژ غلتک ها را کم و زیاد کرد.

قسمت بالایی ماساژور پا irest Sl C30   قابلیت باز شدن تا ۱۱۰ درجه را دارد و طوری طراحی شده که می تواند به ۳ حالت از آن استفاده کرد

ماساژ ساق پا

ماساژ زانو

ماساژ ران ها

ماساژ این قسمت به وسیله کیسه های هوا و یک مکانیکال هند است، این مکانیکال هند برای ماساژ پشت ساق پا طراحی شده است که همزمان با باز شدن کیسه های هوا به پشت پا فشار وارد می کند و باعث باز شدن گرفتگی عضلات ساق پا که معمولا در ورزشکاران رخ می دهد می شود. اگر می خواهید ماساژ ساق پا قوی تری داشته باشید توصیه می کنیم ماساژور پا مدل C22-B را هم مشاهده کنید.

قسمت بالایی دارای گرمایش تا ۵۵ درجه بوده و باعث می شود گردش خون در این ناحیه افزایش پیدا کند و ماساژ مطبوع تر شود، همچنین برای افرادی که از درد آرتروز رنج می برند این گرمایش می تواند تسکین دهنده درد بوده و با مصرف مداوم منجر به درمان شود.

یک اهرم در زیر دستگاه تعبیه شده که شیب ۷۰ درجه ای به دستگاه می دهد، این شیب کمک می کند تا پا با زاویه درست تری در دستگاه قرار بگیرد و ماساژ کف و پاشنه پا کامل انجام شود. پوشش داخلی دستگاه قابلیت باز شدن برای شستشو را دارد.

یک کنترل LED روی قسمت بالایی آن تعبیه شده است که می توان با آن ماساژ را کنترل کرد. برای آموزش کار با دستگاه میتوانید مقاله آموزش کار با SL-C30 را مطالعه فرمایید .


ماساژور پا iRest SL-C30 را می توان برای مصارف زیر استفاده کرد :


ماساژ بهداشت و درمان پزشکی

توانبخشی پس از سانحه

برای تمدد اعصاب

برنامه های زیبایی برای پا ( با افزایش گردش خون در پاها، سلول های جدید سریع تر تولید شده و جایگزین سلول های مرده قبل می شود، پوست، رنگ صورتی طبیعی خود را پیدا میکند و پوسته ها و ترک های کف پا از بین میرود. بدین ترتیب پاهایی زیبا برایتان به ارمغان می آورد ).

نوشتن نظر